Idencom BioKey Czytnik linii papilarnych

Technologia na użytek producentów drzwi

Twój palec jest kluczem – czytnik linii papilarnych do drzwi

Asortyment polskich drzwi został poszerzony o modele z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Dzięki nowoczesnej technologii drzwi łączą w sobie klasykę polskiego drzewa i stali  z nowoczesnością i bezpieczeństwem.

Czytnik linii papilarnych to nie tylko zabezpieczenie drzwi zewnętrznych przed wejściem niepowołanych osób, ale również przed ….

dostaniem się np. dzieci do nieodpowiednich pomieszczeń wewnątrz domu.  Pierwsi polscy producenci drzwi  wzbogacili swoją ofertę o modele z czytnikiem linii papilarnych niemieckiej firmy Idencom. Gwarantuje on  bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Korzystanie z czytnika jest niezwykle wygodne. Bez klucza szybko dostaniemy się do domu lub firmy. Dzięki czytnikowi możemy mieć pewność, że dostęp do naszego mienia mamy tylko my i upoważnione przez nas osoby. 

Twój palec … Twój klucz

Czytnik linii papilarnych wbudowany jest w skrzydło drzwiowe. Przewody są ukryte tak, że z zewnątrz widzimy płaską, stalową obudowę.  Niebieska dioda ułatwi otwarcie drzwi wieczorem. Czytnik sygnalizuje: dioda zielona-drzwi otwarte, dioda czerwona – drzwi zamknięte. W pamięci czytnika można zapisać aż 150 wzorców palców.

Zamki w drzwiach mogą być otwierane czytnikiem linii papilarnych, klawiaturą z kodem lub Bluetoothem.

Produkty pasują do drzwi: drzewo, alu, stal, pcv

Zasuwnice: produkty kompatybilne ze wszystkimi elektromechanicznymi zamkami i elektrozaczepami

Producent: Firma Idencom GmbH

Cena: Kontakt tel. lub mailowy

Firma IDENCOM GmbH jest producentem wysokiej jakości czytników linii papilarnych, klawiatury z kodem, czytnika  Bluetooth i rozwiązań sieciowych.
Dewizą jest hasło „100% działania, 100% serwisu, 100% satysfakcji”.

Wysoka jakość produktów oraz serwisu jest dla Idencom drogą do zaufania partnerów i zadowolenia klientów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własny rozwój  technologii we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Berlinie.
Wszystkie produkowane przez firmę Idencom produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001 i Zgodność produktów ze znakiem CE.

Kontakt w sprawie zamówienia: email: zamowienia@idencom.com.pl

No Comments

Post A Comment