IDENCOM Polska

IDENCOM Group (Berlin-Germany / Zürich-Switzerland) to firma technologiczna, która specjalizuje się w rozwiązaniach biometrycznej kontroli dostępu.

Idencom GmbH jest producentem BioKey® Fingerprint – czytnika linii papilarnych. W portfolio Idencom znajdują się zarówno rozwiązania technologiczne jak i seria własnych produktów. Siedziba Idencom mieści się w  Berlinie. Dzięki swojej międzynarodowej sieci handlowych Partnerów Idencom zaopatruje klientów na całym świecie w czytniki linii papilarnych Made in Germany. Przedsiębiorstwo stawia na wysokie standardy rozwiązań i obsługi klienta. Rynek polski obsługiwany jest przez Idencom Polska. 

 

IDENCOM AG Schweiz

Została założona  w 1999 roku w Zürichu.

IDENCOM® BioKey
Dzięki niemiecko/szwajcarskim inwestorom Idencom AG była i jest możliwa praca nad rozwojem i wdrożeniem do produkcji technologii BioKey®.

IDENCOM Germany GmbH (Berlin)

Idencom Germany GmbH została założona w 2002 jako niemiecka spółka Idencom AG Schweiz. W Berlinie został stworzony zespół pracujący nad rozwojem technologii i produkcji.

IDENCOM Polska

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu biometrycznych systemów kontroli dostępu do drzwi na rynku polskim, opartych na technologii szwajcarskiej firmy Idencom AG i niemieckiej Idencom  GmbH.