Idencom targi Frontale Czytnik linii papilarnych

Relacja z pierwszego dnia targów Frontale

Pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Branżowych Okno Drzwi Fasada w Norymberdze okazał się niezwykle interesujący. Pojawiły się tłumy zwiedzających, którzy raz na dwa lata mają szansę zobaczyć w jednym miejscu światowych leaderów-wystawców branży stolarki.

Frontale to największe europejskie targi okien i drzwi. Około 800 międzynarodowych wystawców odwiedzają głównie  specjaliści z branży, producenci z najwyższej światowej półki i handlowcy. Co ważne, dużą część odwiedzających stanowią właściciele, prezesi i menedżerowie – czyli osoby mające wpływ na podejmowanie ważnych decyzji.

Tradycyjnie już w Norymberdze pojawiła się silna polska reprezentacja: Oknoplast-Aluhaus, Abakus, Drutex, Bracia Bertrand, Eko-Okna, Ola Kaliska, Rduch&Borek i wiele innych znanych producentów nie tylko w Polsce, ale również coraz bardziej rozpoznawalnych na rynkach zagranicznych.

Udział w międzynarodowych targach Frontale w Norymberdze jest dla polskich producentów częścią strategii marketingowej, której celem jest budowa silnej marki i pozycji na zagranicznych rynkach.

Na swoich stoiskach producenci prezentują wybrane nowości, które podkreślają możliwości technologiczne i wysoką jakość produktu. Asortyment polskich producentów drzwi został już na stałe poszerzony o modele z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych od firmy Idencom.

Na targach przedstawiciele firmy Idencom pokazali klientom kilka rozwiązań, które stanowią kontynuację już istniejących systemów i cieszą się zainteresowaniem kontrahentów.

W tym roku kolejne nowości to produkt Bluetooth&Code- klawiatura z funkcją Bluetooth, czytnik linii papilarnych z rozwiązaniem bezkablowym do drzwi oraz Gate radiowe do bram.

Do ostatniego momentu tajemnicą pozostawał zupełnie nowy produkt: panel BioIntercom.

Dzięki możliwości zaimplementowania tej nowoczesnej technologii, drzwi łączą w sobie klasykę drzewa i stali  z innowacyjnością i bezpieczeństwem. Należy dodać, że ta oferta polskich producentów spotkała się ze szczególnym zainteresowaniem targowym. 

Jpeg

 

Jpeg

Wszystkich odwiedzających zapraszamy na testowanie czytnika linii papilarnych. Hala 2428. Zapraszają: Gospodarz Idencom GmbH, Berlin i Idencom Polska.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.