Co nowego na Frontale 2016 dla producentów drzwi?

● Aby wizje stawały się rzeczywistością ● Szybkość wprowadzania innowacji – nową walutą branży stolarki drzwiowej
   Drzwi znajdują się w centrum naszego życia. Są codziennym, nieodłącznym i niezbędnym elementem budynków w których żyjemy i pracujemy.Od 16-19.marca 2016 drzwi były w centrum zainteresowania uczestników, którzy przybyli na targi Frontale w Norymberdze z całego świata.
 Jak będą wyglądać drzwi przyszłości opowiada Matthias Kubicki Country Manager Idencom Polska.
Idencom jest dumny z możliwości współtworzenia inteligentnych drzwi przyszłości.
Jesteśmy firmą, która rozwija technologie dla producentów drzwi. Systemy są zaprojektowane w oparciu o własne centrum technologiczne i know-how pochodzące z całego świata. Wykonane w Niemczech przy udziale Fraunhofer Institut i współpracowników którzy mają wizje i nie boją się wyzwań.Nasze produkty dedykowane dla producentów drzwi są motorem rozwoju inteligentnych drzwi. Za pomocą innowacyjnych produktów takich jak czytniki linii papilarnych i klawiatury numeryczne z kodem zwiększamy w prosty sposób bezpieczeństwo drzwi. Dzięki technologii Bluetooh i możliwości otwierania drzwi tel.komórkowym sprawiamy, że obsługa drzwi staje się bardziej komfortowa.
Jak się wyróżnić na rynku wśród takiej masy drzwi jakie widzimy na targach?
Dzisiaj, chcąc wybrać drzwi stajemy przed nie lada zadaniem. Musimy zdecydować się na materiał z jakiego są wykonane, wybrać kolor, ustalić rodzaj zamka, sposób otwierania i zabezpieczenia. Producenci dający możliwość tak szerokiego wyboru są konkurencyjni i odróżniają się od tysięcy innych drzwi na rynku.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.