Czytnik linii papilarnych do drzwi lub otwieranie drzwi telefonem komórkowym

Bluetooth – niewidoczny, a jednak niezawodny do otwierania drzwi

Telefon komórkowy można wykorzystać do robienia  zdjęć, do płatności bankowych  i …… jako klucz otwierający drzwi mieszkania lub biura. Zobacz jak wygląda otwieranie drzwi telefonem komórkowym.

Polacy chętnie korzystają z technologicznych nowinek. W Europie to właśnie Polacy są w grupie największych zwolenników nowoczesnych technologii.

Od 2016r. pierwsi klienci w kraju mogli zamówić systemy Bluetooth&Code dzięki którym każdy telefon komórkowy staje się elektronicznym kluczem.

Jak to zadziałało w praktyce? Czy przekonamy się do nowego sposobu jakim jest otwieranie drzwi telefonem komórkowym? Biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno nie mogliśmy sobie wyobrazić życia bez telefonów stacjonarnych, zegarków i aparatów fotograficznych wizja rezygnacji z klucza na rzecz komórki nie jest aż tak odległa. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę atuty komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności systemu Bluetooth & Code.

Bluetooth & Code do otwierania drzwi tel. komórkowym i kodem klawiatury numerycznej został pomyślany dla szczególnie wymagających klientów jako system kontroli dostępu do drzwi wewnątrz budynku np. na klatce schodowej.

Hard Facts:

Możliwość zaprogramowania do 6 użytkowników z prawem dostępu. 

Możliwość zaprogramowania do 18 kodów użytkowników.

Bezpieczny dzięki 128 Bit zakodowaniu.

Może być używany z dowolnym elektromechanicznym zamkiem.

Kontakt: hello@idencom.pl

No Comments

Post A Comment