Drzwi na kod Otwieranie drzwi telefonem komórkowym

Drzwi na kod – panel w szkle – design (3)

 

BT+Code_BioKey_BLuetooth&Code

Prezentujemy nową flagową klawiaturę + Bluetooth z serii Door Phone & Code + Touch Panel Glas Design. Elegancki design i innowacyjne rozwiązania w kwestii Bluetooth definiują na nowo standardy w kategorii klawiatur do implementacji w drzwiach.

„Podczas projektowania, najbardziej zależało nam na stworzeniu Touch Panel (klawiatury z kodem+Bluetooth)  w jak największym stopniu dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Projektując Touch Panel  zwracaliśmy uwagę na to, jak zmieniły się potrzeby ludzi wchodzących i wychodzących z pomieszczeń biurowych i prywatnych. Wśród nich szczególną rolę odgrywa z jednej strony potrzeba swobody przemieszczania się pomiędzy różnymi pomieszczeniami, a z drugiej pełne bezpieczeństwo nawet, jeśli pomieszczenie opuszczamy na parę minut.

Touch Panel na nowo definiuje sposób zastosowania w klawiaturze z kodem technologii Bluetooth. Wychodzi zdecydowanie ponad konwencjonalny sposób otwierania drzwi i wyznacza nową formułę kontroli dostępu użytkowników poprzez dostępne aplikacje.

Piękno szklanej powierzchni, które można dopasować do kolorystyki drzwi i innowacyjne rozwiązania wewnątrz i na zewnątrz urządzenia to wynik, który oddajemy w ręce producentów drzwi i użytkowników. W Wasze ręce.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.