czytnik linii papilarnych do drzwi

Co sprawia, że czytnik linii papilarnych BioKey wyróżnia się na tle zbliżonych produktów

Dlaczego czytnik linii papilarnych Idencom jest tak wyjątkowy?

BioKey czytnik linii papilarnych to nowoczesna technologią biometryczną Made in Germany. Dane biometryczne stanowią w tym przypadku linie papilarne palca, a ponieważ są one niepowtarzalne stanowią najbezpieczniejsze rozwiązanie. 

Istnieje kilka technologii skanowania palca ….

BioKey używa technologię termiczną. Połączenie metody termicznej przy czujniku skanującym przesuwany po nim palec ma wiele zalet. Najważniejsza z nich to wysoka odporność na oszustwo z użyciem odcisków skopiowanych. Metoda termiczna wyklucza możliwości skopiowania odcisków palca. Powierzchnia skanera zbudowana jest z matrycy termicznych punktów. Punkty konwertują różnice temperatur na napięcie. Różnica temperatur wynika z faktu, że niektóre punkty matrycy mają kontakt ze skorą, a inne nie (tzw. grzbiety i doliny linii papilarnych). Oprócz tego czujnik BioKey sam się oczyszcza.

BioKey oferuje czytniki biometryczne do fizycznej kontroli dostępu oraz czytniki przeznaczone do integracji. W produkcji drzwi czytniki BioKey stanowią rewolucyjne rozwiązanie ze względu na łatwość implementacji podczas produkcji.

W branży elektrotechnicznej i metalowej czytniki BioKey są idealnym rozwiązaniem bo można je praktycznie wszędzie zamontować.

Wiecej informacji:  hello@idencom.pl

No Comments

Post A Comment