Moduły - Idencom - Czytnik linii papilarnych do drzwi

Moduły 4000 / 4800 zaawansowane i ekonomiczne czytniki linii papilarnych cz.2

Od ponad 12 lat Idencom jest specjalistą w dziedzinie rozwoju technologii i produkcji OEM*- modułów nadających kierunek rozwoju całej branży. Czołowe przedsiębiorstwa z branży zabezpieczeń korzystają z rozwiązań technologicznych Idencom.

Generacja modułów 4000 służy nie tylko do celów identyfikacji, ale również weryfikacji. Nowością w portfolio jest

  • Czytniki linii papilarnych BioKey 4000 pracujący na frekwencji  400 MHz – aktualnie najbardziej wydajny i implementowany moduł na rynku
  • i zminiaturyzowany moduł na baterie BioKey 4080

Moduły BioKey 4000 są krokami milowymi w dalszym rozwoju na rynku biometrii: najwyższy stopień bezpieczeństwa, ekstremalnie szybka obróbka danych, prawie do zera zminimalizowany stopień błędnych odrzuceń (FRR) i rozdzielenie płyty głównej i dodatkowej to tylko niektóre z ważnych szczegółów definiujących nowe standardy.

Moduł BioKey 4080 na baterie został pomyślany dla rynku masowego. Najważniejsze cechy charakterystyczne to ekstremalne zminiaturyzowanie jak również długa żywotność baterii i uniezależnienie od źródła prądu.

Jednak najważniejszą zaletą pozostaje fizyczne rozdzielenie pobierania odcisków palców od pamięci z porównywaniem danych biometrycznych. Dzięki temu bezpieczeństwo i ochrona danych są zagwarantowane. BioKey 4080 został wykonany zgodnie z wymogami VdS. Istotne dla bezpieczeństwa komponenty umieszczono wewnątrz modułu. System jest zakodowany i zgodny z ochroną danych.

Cechy charakterystyczne modułów OEM:

Opatentowany algorytm (Idencom,  European Patent No. 1402460)

Stosowanie sensora termicznego.  Palec jest przeciągany nad sensorem. Nie jest przykładany do sensora, nie pozostawia odcisków linii papilarnych, które można byłoby skopiować i wykorzystać.

Sensor termiczny jest wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Można go stosować na zewnątrz. Dla porównania CMOS sensory są wrażliwe, a ich powierzchnia nie jest odporna na rysy.

Referencje:  BioKey OEM moduły stosuje wiele renomowanych firm np. Kaba Gruppe, Mifare, Assa Abloy, Honeywell (Novar), Hörmann, Siedle, Jung, Ingersoll-Rand (Interflex), Legic. Firma Honeywell jako pierwsza na świecie otrzymała dopuszczenie VdS na czytniki linii papilarnych zawierające moduł BioKey® 4000.

 * Original Equipment Manufacturer (producent oryginalnego wyposażenia)

No Comments

Post A Comment