Z czym integrować czytnik linii papilarnych

Rozwiązania BioKey oferują producentom drzwi  jak również producentom z branży elektrotechnicznej i metalowej integracje czytników linii papilarnych w swoich produktach. Umożliwiają tworzenie nowych, własnych linii produkcyjnych wyposażonych w kontrolę dostępu.

Rozwiązania modułowe BioKey są przeznaczone dla producentów drzwi, skrzynek pocztowych, domofonów, systemów alarmowych i umożliwiają …

integracje biometrycznej kontroli dostępu we wszystkie w/w produkty. BioKey charakteryzują najwyższe standardy technologiczne i bezpieczeństwa. Obudowa jest dostępna w różnych kolorach, kształtach i wykonana z różnych materiałów (np. ze szlachetnej stali) co pozwala na optymalne dopasowanie do designu drzwi czy skrzynek pocztowych. Jest możliwość umieszczenia logo firmy co umożliwia producentom na kreowanie własnych linii produktowych zawierających  kontrolę dostępu.

Obsługa BioKey jest prosta i bezpieczna. Sensor (zawarty w module) jest integrowany z drzwiami lub skrzynką. Autoryzowane osoby przeciągają palcem nad sensorem. Jeśli zeskanowane cechy biometryczne odpowiadają zapamiętanym w systemie – drzwi i zamki się otwierają.

Ze swoim wielofunkcyjnym systemem modułowym czytnik linii papilarnych BioKey jest idealnym rozwiązaniem dla producentów mających różne produkty i klientów ze zróżnicowanymi wymaganiami. Wyposażenie produktów w czytniki linii papilarnych podnosi wartość klasycznych drzwi, domofonów i skrzynek pocztowych o elementy  nowoczesności,  innowacyjności i bezpieczeństwa.

Więcej na stronie www.idencom.pl

Skorzystaj ze specjalnych rabatów cenowych dla Producentów drzwi na czytniki linii papilarnych do 30.12.2017.

Kontakt w sprawie zamówień: hello@idencom.pl

Więcej o rabatach: Sklep Idencom

i na Support Idencom

No Comments

Post A Comment