Targi Bauen&Energie Wien Idencom Czytniki linii papilarnych do drzwi na targach

Targi Bauen & Energie Wien 2015 w Wiedniu

W dniach od 12-15 lutego odbywają się Targi “Bauen & Energie Wien 2015” w Wiedniu z dużą ilością producentów drzwi – jako wystawców, w tym z Polski. Targi odbywają się co roku i gromadzą wiodące firmy stolarki budowlanej. Prezentowane są najnowsze dokonania w tej branży. Firmy rozmieszczane są w kilku pawilonach wg profilu działalności: stolarka budowlana, budownictwo i wyposażenie wnętrz. Na targach w Wiedniu jak również na wszystkich innych targach światowych i polskich daje się zauważyć zdecydowany trend w branży produkującej drzwi. Jest nim wyposażanie drzwi  w elektronikę i technologie umożliwiającą otwieranie drzwi bez użycia kluczy. Jedno z możliwych rozwiązań to połączenie drzwi z czytnikiem odcisków  palca.

BioKey  to dobre rozwiązanie zarówno do drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Innymi zaletami czytnika odcisków palca jest fakt, że można go zamontować bezpośrednio na każdego rodzaju drzwiach: z drzewa, PCV, aluminium, stali i podłączyć do prawie wszystkich zamków elektromechanicznych, a nawet elektrozaczepów.

Wyposażenie drzwi w BioKey to połączenie tradycyjnych drzwi z nowoczesną technologią, które podnosi wartość drzwi o elementy innowacyjności i bezpieczeństwa.

Kontakt:  hello@idencom.pl  lub tel. +12 376 5288

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.