Bauen & Energie Wien Idencom targi Bauen

Targi Bauen & Energie Wien 2016 w Wiedniu

W dniach od 28-31 stycznia odbywają się Targi “Bauen & Energie Wien 2016” w Wiedniu z dużą ilością producentów drzwi – jako wystawców, w tym z Polski. Targi odbywają się co roku i gromadzą wiodące firmy stolarki budowlanej.Prezentowane są najnowsze dokonania w tej branży. Firmy rozmieszczane są w kilku pawilonach wg profilu działalności: stolarka budowlana, budownictwo i wyposażenie wnętrz. Na targach w Wiedniu jak również na wszystkich innych targach światowych daje się zauważyć zdecydowany trend w branży produkującej drzwi. Jest nim wyposażanie drzwi  w elektronikę i technologie umożliwiającą otwieranie drzwi bez użycia kluczy. Jedno z możliwych rozwiązań to połączenie drzwi z czytnikiem odcisków  palca.

BioKey  to dobre rozwiązanie zarówno do drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Innymi zaletami czytnika odcisków palca jest fakt, że można go zamontować bezpośrednio na każdego rodzaju drzwiach: z drzewa, PCV, aluminium, stali i podłączyć do prawie wszystkich zamków elektromechanicznych, a nawet elektrozaczepów.

Wyposażenie drzwi w BioKey to połączenie tradycyjnych drzwi z nowoczesną technologią, które podnosi wartość drzwi o elementy innowacyjności i bezpieczeństwa.

 

Kontakt w sprawie spotkania na targach w Wiedniu:

  • hello@idencom.pl
  • tel. +12 376 5288
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.