Targi Bau 2019 w Monachium Idencom

Dzisiaj rozpoczęły się Targi budowlane Bau 2019 w Monachium. Targi  odbywają się  w dniach 14-19 . stycznia 2019 roku. Targi Bau München to przodujące targi w skali światowej również dla producentów drzwi . Prawie 2000 tysiące producentów na powierzchni 180.000 m² prezentuje swoje produkty. Targi w Monachium o światowym i prestiżowym wymiarze oferują również doskonałą okazje do osobistych spotkań i nawiązania kontaktów handlowych. Kontakt z Idencom Polska na targach w Monachium: Email: hello@idencom.pl

Dzięki ponad 2000 wystawcom z 40 krajów, w Monachium jest obecne wszystko, co jest jest najbardziej innowacyjne i aktualnie stosowane w budownictwie. Szczególnie dla producentów drzwi targi w Monachium są popularne jako źródło inspiracji na najbliższy rok. Jest szacowanych 250 tysięcy odwiedzających, w tym  ok. 70 000 z zagranicy.

Jednym z kluczowych tematów BAU 2019 są inteligentne budynki , które zawierają w sobie inteligentne drzwi oraz ich coraz bardziej wymagających komfortu użytkowników. Dużym działem tematycznym targów są systemy kontroli dostępu czyli bezpieczeństwo.

Niemiecki Instytut Fraunhofer,  z którym współpracuje firma Idencom GmbH,  przedstawi bieżące prace badawczo-rozwojowe nt. inteligentnych budynków,  które reagują automatycznie na potrzeby ich użytkowników. Kolejny pokaz Instytutu Fraunhofer to Holodek (czyli holograficznie kreowaną rzeczywistość). Przy pomocy Holodek możliwe jest obejrzenie z różnych perspektyw budynków, a nawet krajobrazów.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.