Bluetooth & Code do drzwi klawiatura z kodem

Klucz na komórkę – już w Polsce

Wykorzystując technologię Bluetooth klienci przy pomocy telefonów komórkowych, smartfonów i kodu mogą otwierać drzwi swoich domów i biur.
Użytkownicy mogą nie tylko otwierać drzwi, ale dzięki aplikacji dodawać lub usuwać użytkowników. System znany jest pod nazwą  BioKey Bluetooth & Code. Jednym z elementów systemu jest Bluetooth – czytnik dla telefonu komórkowego.

Czytnik umożliwia otwieranie drzwi przy pomocy telefonu komórkowego i kodu. Urządzenie może być również obsługiwane tylko przez kod klawiatury numerycznej. Bluetooth & Code jest montowane bezpośrednio w skrzydle drzwi  i spełnia wiele funkcji zarówno w prywatnym jak i firmowym obszarze. Najważniejsze z nich to wygodne otwieranie drzwi i kontrola dostępu do pomieszczeń.

Trzy argumenty, które przemawiają za Bluetooth & Code

Komfort

Telefon komórkowy jako przedmiot osobisty, który zawsze jest z nami perfekcyjnie pełni rolę klucza. Pęki kluczy zostają zastąpione telefonem komórkowym – jednym kluczem do wszystkich drzwi,  które potrzebuje otworzyć dana osoba. Nie jest potrzebne wydawanie, odbieranie i przechowywanie kluczy.

Bezpieczeństwo

Dzięki możliwości przyporządkowania  poprzez tel. komórkowy 1 osoby do 1 klucza wzrasta bezpieczeństwo kontroli dostępu.

Aplikacja

Dzięki aplikacji można prowadzić kontrolę dostępu z dojściem do wybranych pomieszczeń

Kontakt:

  • hello@idencom.pl
  • tel. +12 376 5288
No Comments

Post A Comment