targi Frontale czytnik linii papilarnych do drzwi

Relacja z przebiegu tegorocznych targów Frontale w Norymberdze

Przed nami kolejny dzień targów Frontale 2016 w Norymberdze i kolejna okazja do osobistych spotkań i nawiązania kontaktów handlowych.

Przypominamy, że targi Frontale to przodujące targi w skali światowej, również w dziedzinie produkcji drzwi. Prawie 800 producentów przedstawia swoje produkty. Wydarzenie to o światowym i prestiżowym wymiarze, znowu dało szansę na zapoznanie się z najnowszymi trendami dla producentów drzwi i okien.

W tym roku swoje innowacyjne produkty prezentuje firma Idencom. Na targach po raz pierwszy jest prezentowana nowość, czyli klawiatura numeryczna z funkcją Bluetooth, design w szkle jak również czytnik linii papilarnych bezkablowy i model na fale radiowe. Dzięki takim produktom, możliwe jest otwieranie drzwi nie kluczem, ale poprzez różnego rodzaju media jak telefony komórkowe, klawiaturę z kodem lub odciski palca.

Idencom GmbH niemiecki producent systemów kontroli dostępu jest stałym wystawcą na targach w Norymberdze. Wielu odwiedzających jest zainteresowanych  innowacyjnymi rozwiązaniami bo są one dedykowane właśnie dla producentów drzwi.  Największą popularnością cieszy się tradycyjnie testowanie czytnika linii papilarnych.

Ciekawą nowością, która z chęcią jest testowana przez odwiedzających jest Bluetooth&Code czyli otwieranie drzwi telefonem komórkowym.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszy się także nowa linia produktów bezkablowych, a mianowicie czytnik linii papilarnych dla producentów drzwi oraz Gate radiowe dla producentów bram.

Powodem jest jeszcze prostszy montaż, co ułatwia i skraca pracę producentom.

W Norymberdze wielu producentów wystawia swoje produkty z zaimplementowanymi rozwiązaniami Idencom, co daje możliwość zobaczenia jak produkty prezentują się i pracują w drzwiach.

Frontale to największe europejskie targi okien i drzwi. Około 800 międzynarodowych wystawców odwiedzają głównie  specjaliści z branży, producenci z najwyższej światowej półki i handlowcy. Co ważne, dużą część odwiedzających stanowią właściciele, prezesi i menedżerowie – czyli osoby mające wpływ na podejmowanie ważnych decyzji.

Na targach daje się zauważyć, że polski rynek drzwi dojrzał już do takich zaawansowanych rozwiązań technologicznych, co widać na przykładzie wielu polskich producentów, którzy wystawiają bardzo piękne i  innowacyjne drzwi. Zapraszamy na Fotorelacje z targów!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.