Producenci Okuć

Rozwiązania BioKey są przeznaczone dla producentów okuć i umożliwiają integracje czytnika linii papilarnych i klawiatury we wszelkiego rodzaju uchwyty drzwiowe.

Rozwiązanie BioKey charakteryzują  najwyższe standardy technologiczne i bezpieczeństwa. Dzięki gotowemu korpusowi  producenci okuć integrując BioKey we własne produkty oszczędzają na kosztach. Potrzebny jest tylko jeden frez. Montaż polega na podłączeniu jednego gotowego kabla dostarczonego z produktem. Jest to podstawa do bezproblemowego i szybkiego integrowania czytnika linii papilarnych w pochwyt drzwiowy.

Twój klucz to odcisk palca

Obsługa BioKey jest prosta i pewna. Sensor jest integrowany z  uchwytem. Autoryzowane osoby przeciągają palcem po sensorze. Jeśli zeskanowane cechy biometryczne odpowiadają zapamiętanym w systemie – drzwi i zamki się otwierają. Inside posiada certyfikaty najwyższego bezpieczeństwa przeciw manipulacjom, najwyższy stopień rozpoznawalności (nawet przy niewielkich urazach palca i rosnących palcach dzieci) i  nie pozostawia odcisków linii papilarnych. System  jest idealnym rozwiązaniem dla producentów okuć mających różne uchwyty, pochwyty i antaby i odbiorców ze zróżnicowanymi wymaganiami.

BioKey można dobrać nie tylko pod względem modelu (czytnik linii papilarnych lub klawiatura z kodem), ale również pod względem zakresu użytkowania. Kompletne zaprogramowanie kontroli dostępu odbywa się metodą Masterfinger (bez komputera) bezpośrednio na urządzeniu. Wszystkie funkcje objaśnione są w 4 linijkach. 

P.S. Zapraszamy  Producentów Okuć  do udziału w testowaniu czytnika. W projekcie mogą uczestniczyć doświadczeni Producenci, którzy:

  • zamontują czytnika w pokazowym modelu swoich okuć i
  • umieszczą czytnik w swoim katalogu internetowym/drukowanym

Zgłoś chęć uczestnictwa w projekcie:                       TAK, CHCE GRATIS CZYTNIK LINII PAPILARNYCH

No Comments

Post A Comment