Czytnik linii papilarnych - Idencom Polska -

Producenci Skrzynek i Domofonów

BioKey – Twój klucz to odcisk palca

Rozwiązania BioKey są przeznaczone dla producentów skrzynek pocztowych, domofonów, alarmów  i umożliwiają integracje czytnika linii papilarnych jako kontroli dostępu we wszystkie w/w produkty.

Rozwiązanie BioKey Renz jest przeznaczone dla producentów skrzynek pocztowych.

Rozwiązanie BioKey Bticino dla producentów domofonów

Rozwiązanie BioKey Siedle dla producentów paneli wejściowych.

BioKey charakteryzują najwyższe standardy bezpieczeństwa. Obudowa jest dostępna w różnych modelach co pozwala na optymalne dopasowanie do designu skrzynek czy domofonów jak również do montażu na zewnątrz i wewnątrz.

Obsługa BioKey jest prosta i bezpieczna. Sensor jest integrowany ze skrzynką lub domofonem. Autoryzowane osoby przeciągają palcem nad sensorem. Jeśli zeskanowane cechy biometryczne odpowiadają zapamiętanym w systemie – drzwi, zamki i skrzynki się otwierają.

Dzięki gotowemu korpusowi producenci integrując BioKey we własne produkty (domofony, skrzynki, panele) oszczędzają na kosztach.

Montaż polega na podłączeniu jednego gotowego kabla dostarczonego z produktem. Jest to podstawa do bezproblemowego i szybkiego integrowania w produkcji i montażu.

Wyposażenie produktów w BioKey podnosi wartość klasycznych domofonów, skrzynek i paneli o elementy nowoczesności, innowacyjności i bezpieczeństwa.

P.S. Zapraszamy  Producentów z branży metalowej do udziału w bezpłatnym testowaniu czytnika. W projekcie mogą uczestniczyć doświadczeni Producenci, którzy:

  • zamontują czytnik w pokazowym modelu swojego produktu i
  • umieszczą czytnik w swoim katalogu internetowym/drukowanym

Zgłoś chęć uczestnictwa w projekcie:                           TAK, CHCE GRATIS CZYTNIK

No Comments

Post A Comment