targi Frontale czytnik linii papilarnych do drzwi

Podsumowanie targów Frontale w Norymberdze

Jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych już za nami – czyli właśnie zakończyły się kolejne targi Frontale w Norymberdze. Zgromadziły one europejskich producentów stolarki budowlanej. W tym roku jak zwykle nie zabrakło również wystawców z Polski, którzy reprezentują nas na skalę światową w sensie ilości i jakości wyprodukowanych okien i drzwi.

W Norymberdze jak również na wszystkich innych targach światowych i polskich daje się zauważyć zdecydowany trend wprowadzania zaawansowanej technologii w branży produkującej drzwi.

Taką technologią zajmuje się Idencom. Technologia umożliwia otwieranie drzwi bez użycia kluczy. Jedno z możliwych rozwiązań to połączenie drzwi z czytnikiem odcisków palca. To dobre rozwiązanie zarówno do drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Produkt cieszył się zainteresowaniem na targach ze względu na możliwość zamontowania go bezpośrednio w każdego rodzaju drzwiach: z aluminium, drzewa, PCV i  stali, a nawet w drzwiach szklanych.

Na stoisku Idencom, można było z bliska przyjrzeć się również nowościom takim jak Bluetooth&Code czyli klawiatura numeryczna wyposażona dodatkowo w funkcję Bluetooth, a także rozwiązaniom bezkablowym do oferowanych produktów. Odwiedzający przekonali się, że połączenie tradycyjnych drzwi z nowoczesną technologią, podnosi wartość drzwi o elementy innowacyjności i bezpieczeństwa.

Podsumowując targi Frontale w Norymberdze stwierdzamy, że było niesamowicie ciekawie, inspirująco i pracowicie.

Mając na uwadze promocyjną i biznesową użyteczność targów, Idencom udoskonalił swoją ofertę, szykując różne pakiety, dzięki którym polskie drzwi staną się jeszcze bardziej wartościowe.

Skontaktuj się z nami i jako nowy klient skorzystaj ze specjalnych rabatów cenowych dla Producentów Drzwi.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.