Czytniki linii papilarnych dla rodzin. Zwiększ swoje bezpieczeństwo! Idencom Polska

Pierwsze wieści – same nowości

Kluczem do udanych News-ów  jest ich przydatność dla czytelników dlatego zapraszamy do przesyłania informacji ze wszystkich dziedzin aktywności firm, pamiętając o tym, by były to informacje, których inni oczekują i potrzebują.

News-y dedykujemy najnowszym technologiom kontroli dostępu …

Newsy mają za zadanie dostarczać naszym Partnerom i odbiorcom specjalistycznych i branżowych informacji, podnosić stan ich wiedzy i budować platformę wzajemnych kontaktów. 

Stan wiedzy można podnosić wieloma sposobami. Dostarczając informacji dotyczących określonych projektów czy całych firm, można pomóc lepiej zrozumieć, jak działają produkty i jak funkcjonuje sprzedaż.

W News-ach: Nowości branżowe – w branży kd wciąż się cos dzieje!

Zbliżające się wydarzenia, co słychać w Polsce, co słychać za granicą to tylko niektóre z tematów. W kalendarzu można umieścić terminy projektów dotyczących całej firmy, święta firmowe, wydarzenia organizowane przez firmę oraz imprezy, ważne komunikaty i ogłoszenia np. targi w Polsce, targi zagraniczne, nowe przedstawicielstwo, nowy produkt, piknik firmowy, święto firmowe, promocje, Święta, święta i … Sylwester, Nowy Rok.

W News-ach: branżowe porady, instrukcje i materiały dla Partnerów

Dobry układ

Dzięki stałemu układowi mamy nadzieje, że Newsy będzie się łatwiej czytać. Czytelnicy będą wiedzieli, jakiego typu informacji mogą się spodziewać i gdzie je znaleźć.

P.S. Możliwości poszerzania treści umieszczanej w biuletynie są teoretycznie nieograniczone. Szanując jednak czas czytelników i nasz własny rezygnujemy z ilości i stawiamy na jakość zamieszczanych informacji.

News-y dedykujemy: najnowszym technologiom kontroli dostępu, funkcjom nowych produktów, instrukcjom obsługi i poradom montażowym.

Jak informować czytelników Newsów  o tym, co dzieje się w TWOJEJ firmie?

via email: hello@idencom.com

No Comments

Post A Comment