Bluetooth do drzwi klawiatura z kodem szkło

Co nowego dla producentów drzwi?

Co mają wspólnego smartfon i drzwi?

Wraz z nowym rokiem na rynku pojawiają się kolejne nowości. Dotyczy to również branży stolarki, czyli tego co w tym roku nowego mogą zaproponować swoim klientom  producenci drzwi.

Dzisiaj, chcąc wybrać drzwi stajemy przed nie lada zadaniem. Musimy zdecydować się na  materiał z jakiego są wykonane, wybrać kolor, ustalić rodzaj zamka, sposób otwierania i zabezpieczenia. Producenci dają możliwość tak szerokiego wyboru, ponieważ chcą być konkurencyjni i wyróżnić się od tysięcy innych drzwi na rynku.

Dobrym sposobem na wyprzedzenie konkurencji jest zaoferowanie klientom otwierania drzwi nie tylko za pomocą klasycznego klucza, ale również poprzez telefon komórkowy.

Urządzenie, które umożliwia otwieranie drzwi w taki sposób jest w programie niemieckiego producenta Idencom. Jest on instalowany bezpośrednio w skrzydle drzwiowym. Składa się z panelu sensorycznego wyposażonego w technologie Bluetooth, która współpracuje ze smartfonem oraz klawiatury numerycznej, co daje alternatywę otwierania drzwi za pomocą kodu.

Przydatne dla producentów drzwi mogą  być wstępne informacje, że urządzenie składa się z dwóch części:

1. Wymienny panel przedni na obudowie z odbiornikiem

  • Panel z podświetleniem: 45 x 90,5 x 2 mm
  • Zamocowany dwoma śrubami

2. Przewód połączeniowy z zintegrowanym przekaźnikiem

  • Długość: 1,4 m
  • Styk przekaźnika mogący bezpośrednio podawać impuls otwierania/ sterowania

Modele dostarczane są w wersji do przykręcenia plus sklejenia, lub w gotowej wersji sklejonej.

Klawiatura posiada podświetlenie ułatwiające obsługę w nocy. Rozwiązanie dedykowane jest, jako system kontroli dostępu w drzwiach w budynkach biurowych i prywatnych.

Ważnym działaniem producentów drzwi jest natychmiastowa reakcja na pojawiające się nowości i trendy. Wprowadzenie tak innowacyjnego produktu jakim jest Bluetooth & Code będzie najlepszym sposobem na utrzymanie stałych i zdobycie nowych klientów.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.