Czytniki linii papilarnych do drzwi

Producenci włączników

 Twój klucz to odcisk palca

Rozwiązanie BioKey czytnik linii papilarnych jest przeznaczone dla branży elektrotechnicznej np. producentów włączników i gniazdek i umożliwia integracje czytnika linii papilarnych we wszystkie w/w produkty.

Rozwiązanie BioKey charakteryzują   najwyższe standardy technologiczne i bezpieczeństwa. Obudowa jest dostępna w różnych kolorach i wykonana z różnych materiałów, co pozwala na optymalne dopasowanie do designu włączników.

BioKey to rozwiązanie All-in-One: sensor umieszczony w szlachetnej stali, biometryczny moduł i jednostka kontrolna są zintegrowane w jednym produkcie i szczelnie odlane. To pozwala na zastosowanie BioKey do użytku we włącznikach na zewnątrz, które są poddawane działaniu warunków atmosferycznych.

Dzięki gotowemu korpusowi producenci integrując BioKey we własne produkty oszczędzają na kosztach. Montaż polega na podłączeniu jednego gotowego kabla dostarczonego z produktem. Jest to podstawa do bezproblemowego i szybkiego integrowania.

Obsługa BioKey  jest prosta i pewna. Sensor jest integrowany z włącznikiem. Autoryzowane osoby przeciągają palcem nad sensorem. Jeśli zeskanowane cechy biometryczne odpowiadają zapamiętanym w systemie – włącznik  otwiera drzwi. BioKey posiada certyfikaty najwyższego bezpieczeństwa przeciw manipulacjom, najwyższy stopień rozpoznawalności (nawet przy niewielkich urazach palca i rosnących palcach dzieci) i  nie pozostawia odcisków linii papilarnych.

System  BioKey jest idealnym rozwiązaniem dla producentów mających różne produkty. BioKey można dobrać nie tylko pod względem modelu, ale również pod względem zakresu użytkowania. Kompletne zaprogramowanie odbywa się metodą Masterfinger (bez komputera) bezpośrednio na czytniku. Wszystkie funkcje objaśnione są w 4 linijkach. Można zapamiętać do 150 różnych wzorów palców. Idealne rozwiązanie do użytku prywatnego i w małych/średnich firmach.

P.S. Zapraszamy  Producentów z branży elektrotechnicznej do udziału w testowaniu czytnika. W projekcie mogą uczestniczyć doświadczeni Producenci, którzy:

  • zamontują czytnik w pokazowym modelu swojego produktu i
  • umieszczą czytnik w swoim katalogu internetowym/drukowanym

Zgłoś chęć uczestnictwa w projekcie:                      TAK, CHCE TESTOWY CZYTNIK LINII PAPILARNYCH

No Comments

Post A Comment