Gate Branża zabezpieczeń i branża elektrotechniczna

Gate – Twój klucz to odcisk palca

Rozwiązania Gate są przeznaczone dla branży zabezpieczeń i branży elektrotechnicznej.

Gate wersja podtynkowa /wersja natynkowa to idealne  systemy kontroli dostępu możliwe jako czytniki linii papilarnych lub klawiatury z kodem. Mogą być montowane obok drzwi, na ścianie lub murze na zewnątrz lub w puszce podtynkowej. Gate charakteryzuje się prostą obsługą. Dzięki systemowi Masterfinger kompletne programowanie można wykonać bezpośrednio na urządzeniu bez potrzeby komputera.

Systemy Gate oferują najwyższy stopień bezpieczeństwa. Palec nie jest przykładany, a jedynie przeciągany nad masywnym termicznym sensorem. Dzięki temu nie jest pozostawiany odcisk palca, który mógłby zostać skopiowany i wykorzystany.

Stopień błędnego odrzucenia przez czytniki linii papilarnych (autoryzowany palec nie zostaje zaakceptowany) jest zminimalizowany prawie do zera (ok. 0,5%) i to przy nastawieniu na najwyższy stopień bezpieczeństwa. Stopień błędnych odrzuceń jest tak minimalny, że użytkownik na co dzień tego nie odczuwa. Zapamiętany palec funkcjonuje niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych.

Gate nadaje się szczególnie do zastosowania przy  zewnętrznych drzwiach, bramach, panelach wejściowych, które poddawane są  działaniu warunków atmosferycznych.

Właściwości – przegląd wersja Basic

Programowanie bez PC i kodów (system Masterfinger)

Przekaźnik (do 5A mocy)

Automatyczne nauczanie – stopień rozpoznawalności jest wciąż optymalizowany

Idealny stosunek bezpieczeństwa i komfortu

Wysoki stopień bezpieczeństwa: przekaźnik w obszarze chronionym, dodatkowe „parowanie” w celu stworzenia unikatu nie do zmanipulowania. Komunikacja między elementem zewnętrznym i przekaźnikiem dodatkowo zaszyfrowana

Inteligentne blokady i szybka możliwość usuwania blokad

Prowadzenie palca pod właściwym kątem nachylenia – wysokość montażu już od 1,2 m

Zastosowanie: wewnątrz i na zewnątrz, zewnętrzna obudowa szczelnie odlana

Możliwy montaż natynkowy i podtynkowy również w połączeniu z przełącznikiem 55

Więcej informacji: hello@idencom.pl

No Comments

Post A Comment