Czytniki linii papilarnych do drzwi IDENCOM

Bezpieczeństwo drzwi – czytnik linii papilarnych

Czytniki linii papilarnych, które gwarantują bezpieczeństwo drzwi

Ze względu na potrzebę bezpieczeństwa człowieka i ciągle rosnąca potrzebę zabezpieczenia całych obiektów kontrola dostępu staje się coraz ważniejsza. Jednocześnie istotną role odgrywa trend otwierania drzwi nowoczesnymi mediami. Klasyczne zamykanie drzwi na klucz  nie spełnia aktualnych wymogów bezpieczeństwa, a otwieranie drzwi kluczem nie jest „modne”….

W Europie Zachodniej już od kilku lat klasyczny klucz został zastąpiony kartą zbliżeniową i czytnikami biometrycznymi. Ostatnia światowa nowość to możliwość otwierania drzwi telefonem komórkowym czyli system Bluetooth. Próby przeprowadzone na Uniwersytecie w Tel Aviv  potwierdzają, że Bluetooth w kombinacji  z min. 8 cyfrowym pin-codem na etapie współczesnego poziomu wiedzy jest nie do shakowania. Sabotaż jest całkowicie wykluczony bo moduły stosowane w systemie są dla innych urządzeń nierozpoznawalne.

Systemy kontroli dostępu w zależności od potrzeb pozwalają  na skompletowanie zabezpieczenia do pojedynczych drzwi lub całego budynku, od zabezpieczenia podstawowego do bardzo zaawansowanego. Niekiedy dostosowanie istniejącego już w drzwiach zamka do wymagań nowych mediów bywa kosztowne i czasochłonne i spotyka się z wątpliwościami użytkowników. Rozwiązania BioKey to nie tylko najnowsze światowe trendy kontroli dostępu, ale również  szybki montaż i prosta implementacja w procesie produkcji lub w już używanych drzwiach.

Kontakt: e-mail: hello@idencom.pl

No Comments

Post A Comment