Batimat 2015 – Targi w Paryżu

W tym tygodniu odbyły się targi Batimat 2015 w Paryżu z dużą ilością producentów drzwi – jako wystawców, w tym z Polski. Jako, że „po targach to przed targami”  już dziś przypominamy kolejne terminy: luty 2016 – Baumesse w Wiedniu, marzec 2016 targi Frontale w Norymberdze i najnowsze światowe trendy w stolarce drzwiowej …

W dniach od 2-6 listopada 2015  odbyły się targi BATIMAT w Paryżu. Targi odbywają się co dwa lata i gromadzą wiodące firmy stolarki budowlanej. Prezentowane są najnowsze dokonania w tej branży. Firmy rozmieszczane są w kilkunastu pawilonach wg profilu działalności: budownictwo, stolarka budowlana i wyposażenie wnętrz.

Na targach w Paryżu jak również na wszystkich innych targach światowych i polskich daje się zauważyć zdecydowany trend w branży produkującej drzwi. Jest nim wyposażanie drzwi  w technologie umożliwiającą otwieranie drzwi bez użycia kluczy. Jedno z możliwych rozwiązań to połączenie drzwi z czytnikiem odcisków  palca.

BioKey  to dobre rozwiązanie zarówno do drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Innymi zaletami czytnika odcisków palca jest fakt, że można go zamontować bezpośrednio na każdego rodzaju drzwiach: z drzewa, PCV, aluminium, stali, a nawet na drzwiach szklanych.

Wyposażenie drzwi w BioKey to połączenie tradycyjnych drzwi z nowoczesną technologią, które podnosi wartość drzwi o elementy innowacyjności i bezpieczeństwa.

Kontakt:  hello@idencom.pl  lub tel. +12 376 5288

No Comments

Post A Comment